I-Work Group

Personāla atlases speciālists/-e

€ 1,400-3,800

22.12.2024.

Personal info

Cv/Resume*

File formats: PDF, DOC, DOCX, JPG and PNG files.

Cover letter (optional)

Application Sent

Thank you. You application has been registered. Our team, will contact you later regarding your application.

22.12.2024.

Full-time

Riga, Latvia

Office

Full-time

Office

Description

Company

I-Work Group, uzņēmums, kas vairāk kā 17 gadus strādā personāla atlases un novērtēšanas jomā un ieņem nozīmīgu vietu savā nozarē, sakarā ar attīstību, aicina komandā

Personāla atlases speciālistu/-i

Galvenie darba pienākumi:

  • Pilna cikla personāla atlases projektu īstenošana (vadoša līmeņa speciālistu atlasē);
  • Kandidātu novērtēšana t.sk., darba interviju, atsevišķu prasmju un spēju testēšana;
  • Tiešā kandidātu piesaiste (head hunting) veikšana kandidātu piesaistē;
  • Novērtējumu, darba sludinājumu tekstu, un citu atskaišu sagatavošana atbilstoši izstrādātājiem standartiem latviešu vai angļu valodā;
  • Sadarbības nodrošināšana ar projektu vadītājiem un tiešo vadītāju kvalitatīvā projektu realizācijā;
  • Sazināšanās ar klientiem (darba devējiem) atlases projektu īstenošanā, - interviju organizēšana, dalība intervijās, dažādu sadarbības situāciju risināšana.

Galvenās prasības:

  • Vēlama pieredze personāla atlases speciālista/-es darbā;
  • Iegūta augstākā izglītība, vismaz bakalaura grāds sociālajās zinātnēs (var būt pēdējo kursu students);
  • Izcila latviešu valodas, vēlama ļoti laba angļu valodas (B2, C1) prasme, vēlamas citu svešvalodu prasmes;
  • Teicamas datorprasmes (MS Office) un digitālās, tehnoloģiju prasmes;
  • Pieredze darbā ar sociālajiem medijiem t.sk., LinkedIn, priekšrocība kvalitatīvam sociālo kontaktu lokam;
  • Teicamas saskarsmes un sadarbības prasmes;
  • Emocionālā noturība un spēja strādāt dinamiskā darba vidē, paaugstināta stresa apstākļos;
  • Rūpīga, precīza un pedantiska attieksme pret ikdienas rutīnas darbiem;
  • Augstas empātijas spējas un spēja strādāt ar dažādiem cilvēkiem.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu stabilā, augošā, un nozarē vadošā, uzņēmumā;
  • Apmācības un profesionālās izaugsmes iespējas, nodrošinot ar regulārām apmācībām profesionālo kompetenču celšanā;
  • Pilnas sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu (2.līmeņa polise);
  • Atalgojuma portfeli, kas sastāv no pamata algas (1400-1800 EUR), bonusiem no sasniegtajiem ikdienas operatīvajiem mērķiem (vidēji 1000-1500 EUR mēnesī), kvartāla un gada KPI izpildes (vidēji 1500 EUR kvartālā), no stāža piemaksas. Darbinieks vidēji mēnesī nopelna: 2500 – 3800 EUR pirms nodokļu nomaksas.
  • Pilnas slodzes darbs (pēc pārbaudes laika tiek izskatītas hibrīda darba iespējas);
  • Darbam nepieciešamo līdzekļu un inventāra nodrošinājums.

Darba uzsākšanas laiks: 2024. gada 1. februāris.

CV gaidām uz SIA I-Work Group, Tērbatas iela 32, Rīga, LV-1011, info@i-work.lv, tālrunis: 26468860

About

I-Work Group is a company that has been working in the field of recruitment and assessment for more than 17 years and has a significant position in its sector due to its rapid growth.

Company website