Par mums

Palīdzam uzņēmumiem atrast labākos darbiniekus jau 17 gadus.

Mēs esam ekspertu komanda, kas pārzina savu nozari no iekšpuses un ārpuses. Mēs veltām laiku, lai izprastu savu klientu unikālās vajadzības un atrastu piemērotākos kandidātus. Mēs neesam šeit tikai tādēļ, lai ātri nodrošinātu darba vietu. Mēs esam šeit, lai veidotu ilgtermiņa attiecības un nodrošinātu izcilu servisu katrā solī.

Logo

Mūsu Komanda

Left
Right
Edīte Timofejeva

Edīte Timofejeva

Personāla atlases projektu vadītāja

+371 25667789+371 67278807
Anete Mazure

Anete Mazure

Recruitment project manager

+371 26252056+371 67278807
Ilze Boitmane

Ilze Boitmane

Valdes locekle, vadošā konsultante

+371 67278807+371 26468860
Ilze Riekstiņa

Ilze Riekstiņa

Vadošā personāla atlases konsultante

+371 67278807+371 27848464
Lote Kalniņa

Lote Kalniņa

Pārdošanas un atlases nodaļas vadītāja

+371 67278807+371 26661763
Antons Prikulis

Antons Prikulis

Lielo klientu vadītājs

+371 67278807+371 28009596
Raivo Strēlis

Raivo Strēlis

Attīstības speciālists

+371 67278807

Mūsu vērtības

Cilvēki Pirmajā Vietā

Darba Ētika

Mēs augstu vērtējam savu darbinieku ieguldījumu un par prioritāti izvirzām cieņu pret kandidātiem un darba meklētājiem.

Mēs darbojamies ar savstarpēju uzticēšanos un cieņu pret partneriem un konkurentiem.

BUJ

Ja jums ir vēl kādi jautājumi

Sazinieties ar mums pa tiešo. Mēs labprāt palīdzēsim.

EmailPhone

Sazinieties ar mums pa tiešo. Mēs labprāt palīdzēsim.

EmailPhone
Talants • Talants • Talants • Talants • Talants • Talants • Talants • Talants • Talants • Talants
Iespējas • Iespējas • Iespējas • Iespējas • Iespējas • Iespējas • Iespējas • Iespējas • Iespējas • Iespējas

Mums uzticas 150+ uzņēmumu

Ko klienti saka par mums?

“Picanova GmbH” Latvijas pārstāvniecība

Ir bijis prieks sadarboties ar I-work. Jūsu komanda bija izpalīdzīga, zinoša un nodrošināja mums kandidātus, kas atbilda mūsu vajadzībām, un mūsu darbā pieņemšanas procesa termiņi tika ievēroti. Novērtēju jūsu rūpību un uzmanību, ko esat veltījuši, lai nodrošinātu mums veiksmīgu sadarbību. Paldies jums par ieguldīto darbu un centību. Ar nepacietību gaidām mūsu attiecību turpināšanu nākotnē.

Liene Dareiko – Sinkeviča

HR Manager/Culture & EX

SIA “ELVI Latvija”

Atlases process no līgumu slēgšanas līdz kandidāta atrašanai, bija ātrs un veiksmīgs. Komunikācija ar speciālistiem bija viegla un operatīva, kā arī, tika ievēroti, apsolītie atlases termiņi. Novērtēju “I-Work” zināšanas par situāciju un pieejamiem IT speciālistiem darba tirgū. Kvalitatīvs serviss, kas palīdzēja, ātri, atrast kandidātus atbilstoši prasībām.

Ansis Liepiņš

IT departamenta direktors

SIA “KRAUSS”

Esam izmēģinājuši dažādus veidus pirmā un otra līmeņa vadītāju piesaistei mūsu uzņēmuma komandai. Ar pārliecību varu teikt ka I-Work komanda un darbs ko viņu paveic atbilst augstam novērtējumam. Ir nokomplektēti gan ražošanas, gan tehniskais, gan personāla vadības komandas. Ātra, profesionāla un galvenais rezultatīva sadarbība!

Igors Masals

CEO

SIA “Vairog EU”

SIA “VAIROG EU” ir gandarīts par veiksmīgo sadarbību ar patiesi profesionālu sadarbības partneri personāla atlases jautājumos. Cieņpilna attieksme, lieliska komunikācija, operatīva kandidātu atlase, teicama kvalitāte. Pateicoties SIA “I-Work Group”, mūsu uzņēmumam pievienojušies vairāki ļoti profesionāli savas jomas speciālisti, kuri joprojām teicami pilda gan savus darba pienākumus, gan lieliski iekļaujas uzņēmuma kolektīvā.

Elīna Jaunozola

Uzņēmuma pārstāvis

SIA “Aloja-Starkelsen”

I-Work ir palīdzējis stiprināt mūsu komandu ar profesionāliem un uz izaugsmi orientētiem kolēģiem. Atlases speciālists vienmēr cenšas iedziļinātes mūsu vajadzībās un atrast īsto kandidātu tieši mums. Pateicamies par veiksmīgo sadarbību un profesionālo attieksmi!

Dāvis Strauss

CFO

SIA „Chocolette Confectionary’’

Ar I-Work Group palīdzību esam atraduši vairākus darbiniekus. Vēlamies atzīmēt, ka I-Work speciālisti strādā ātri un ar pilnu atdevi, kā arī ir vieni no retajiem, kas patiešām spēj arī saprast ražošanas uzņēmumu darbības specifiku, tieši darbā ari tehniskajām vakancēm.

Irina Doļiņina

Personāla nodaļas vadītāja

SIA “Pakella”

Mēs esam viens no vadošajiem iepakojuma tirdzniecības uzņēmumiem. Ar I-Work Group strādājam vairākus gadus. Šajā laikā uzņēmums ir nokomplektējis mūsu tirdzniecības nodaļu un biroja atbalstu, kopskaitā atrasto darbinieku skaits ir vismaz 18. Mēs novērtējam ieguldīto darbu un spēju pielāgoties mūsu prasībām, kā arī strādāt ļoti operatīvi.

Jānis Mūrmanis

CEO

SIA CBS „IGATE’’

Mūsu sadarbību ar „I-Work” vērtējam kā izcilu! Jutām lielu atsaucību un ieinteresētību no organizācijas puses. Bija viegli sadarboties un komunicēt ar projektu vadītāju, kā rezultātā esam nokomplektējuši vadītāju vakances, kuras bija ļoti augstas sarežģītības pakāpes. Mēs novērtējam organizācijas izcilo spēju veikt tiešo kandidātu piesaisti un arī ieguldīto apjomīgo darbu, kas ļāva mums nonākt pie ideālā kandidāta. Ar uzņēmumu „I-work” mums ir ilgstoša sadarbība un turpinām sadarboties vēl joprojām. Šīs sadarbības rezultātā esam ieguvuši lieliskus kolēģus. Rekomendējam „I-work” pakalpojumus arī citām organizācijām.

Santa Zvejniece

Personāla nodaļas vadītāja

SIA Caljan

Mēs vēlamies izteikt sirsnīgu pateicību par sadarbību darbā pieņemšanas procesā. Jūsu profesionalitāte, atsaucība un apņēmība atrast labāko kandidātu šim darbam tika patiesi novērtēta. Mums ir prieks ar jums sadarboties, mēs ieteiktu jūsu pakalpojumus ikvienam, kas meklē uzticamu un efektīvu personāla atlases partneri. Vēlreiz paldies par sadarbību, un mēs ceram uz turpmāku sadarbību ar jums. Caljan ir globāls uzņēmums, un, uzsākot darbu tajā, jūs kļūsiet par daļu no starptautiskas komandas.

Simona Groša

Personāla daļas vadītāja

Left
Right

Mūsu partneri

UAB Emplonet

LTRK