I-Work Group Client

Būvdarbu vadītājs/-a

€ 2,100-2,700

28.07.2024.

Personal info

Cv/Resume*

File formats: PDF, DOC, DOCX, JPG and PNG files.

Cover letter (optional)

Application Sent

Thank you. You application has been registered. Our team, will contact you later regarding your application.

28.07.2024.

Full-time

Valmiera, Latvia

Hybrid

Full-time

Hybrid

Description

Company

I-Work Group klients - strauji augošs ceļu būvniecības un uzturēšanas uzņēmums, kas specializējas visu veidu ceļu būvdarbu veikšanā un vadīšanā, aicina savā komandā

Būvdarbu vadītāju

Darba apraksts:

  • Vadīt būvdarbu plānošanu un organizēšanu
  • Koordinēt projektu izpildi atbilstoši termiņiem un kvalitātes prasībām
  • Apmeklēt, kontrolēt un vadīt objektus Latvijas mērogā
  • Organizēt un uzraudzīt komandas darba izpildi

Prasības:

  • Vēlama divu gadu pieredze būvdarbu vadītāja amatā
  • Iegūta atbilstoša izglītība (vai pēdējais kursa students)
  • Vēlama pieredze darbinieku komandas vadībā
  • Vēlama pieredze būvdarbu vadītāja/ ceļa meistara vai būvdarbu vadītāja palīga amatā
  • Prasme izvērtēt prioritātes, plānot un organizēt darbu izpildi noteiktā termiņā
  • Labas latviešu un vēlamas angļu valodas prasmes
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Piedāvājam:

  • Darbu stabilā, uz attīstību vērstā uzņēmumā
  • Atalgojumu atbilstoši pieredzei un kompetencēm no 2100.00 līdz 2700.00 EUR bruto mēnesī
  • Darbam nepieciešamos līdzekļus (tehniskais nodrošinājums, auto, degviela)
  • Komandējumu nodrošinājumu (pagaidu dzīvesvieta)
  • Profesionālu un aktīvu komandu
  • Darba vietu Vidzemē, objekti visā Latvija teritorijā

CV, lūdzam, sūtīt uz: SIA I-Work Group, e-pastu: edite.timofejeva@i-work.lv, tālrunis saziņai: 25667789

About

I-Work client.

Company website