I-Work Group Client

Elektro sadaļņu projektētājs/-a

€ 1,500

30.07.2024.

Personal info

Cv/Resume*

File formats: PDF, DOC, DOCX, JPG and PNG files.

Cover letter (optional)

Application Sent

Thank you. You application has been registered. Our team, will contact you later regarding your application.

30.07.2024.

€ 1,500

Full-time

Mārupe, Latvia

Office

Full-time

Office

Description

Company

I-Work klients ir zemsprieguma sadaļu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kas piedāvā dažādu elektroenerģijas sadales, ražošanas un vadības sistēmu un iekārtu projektēšanu un izgatavošanu. Uzņēmuma darbībai attīstoties, aicinām komandai pievienoties

Elektro sadaļņu PROJEKTĒTĀJU

Darba pienākumi:

  • Elektrosadaļņu projektēšana ņemot vērā klienta vajadzības un standartus;
  • Projektu izpildes uzraudzīšana un sekošana līdzi drošības standartu ievērošanai;
  • Piedāvājumu tehniskās daļas sagatavošana;
  • Sadaļnu izpilddokumentācijas sagatavošana un saskaņošana;
  • Sadarbība ar citiem projektētājiem un kolēģiem, lai nodrošinātu projektu izpildi.

Prasības:

  • Prasme strādāt ar Autocad programmām;
  • Vēlama prasme strādāt ar PC Schematic, EPLAN vai līdzīgām programmām;
  • Pabeigta augstākā izglītība elektrotehnikā;
  • Prasme strādāt ar MS Office programmām;
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta pret veicamā darba rezultātu;
  • Spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus;
  • Labas sadarbības un komunikācijas prasmes, strādājot komandā;
  • Latviešu, vēlamas labas svešvalodu valodas prasmes.

Mēs piedāvājam:

  • Iespēju strādāt stabilā un progresīvā uzņēmumā, kas ir orientēts uz attīstību;
  • Profesionālas komandas atbalstu, apmācības darba uzsākšanas periodā;
  • Darba algu sākot no 1500 eur bruto;
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanas polisi;
  • Mūsdienīgus darba apstākļus;
  • Pašpilnveides un pašrealizācijas iespējas;
  • Iespēja strādāt attālināti 1-2 dienas nedēļā;
  • Darba vietu Tīrainē.

CV lūdzam sūtīt uz: SIA "I-Work Group": Tērbatas iela 32, Rīga, e-pasts: ilze.riekstina@i-work.lv , tālrunis uzziņām: 27848464

About

I-Work client.

Company website